آموزش استفاده از داکوب
آموزش چگونگی استفاده از داکوب
راهنمای استفاده از داکوب :
چگونه در سایت ثبت نام کنم ؟
در بالای صفحه سمت چپ بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده پس از ورود به صفحه ثبت نام تمام موارد خواسته شده را پر کنید توجه داشته باشید که نام کاربری به عنوان نام معرفی شما خواهد بود و به عنوان نویسنده نمایش داده می شود.
چگونه مطلب خود را ارسال کنم ؟
برای ارسال مطلب باید با نام کاربری خود وارد سایت شده و سپس بر روی نام کاربری خود در بالای سمت چپ سایت رفته و یا بر روی محیط کاربری و سپس بر روی دکمه ارسال مطلب کلیک کنید و یا مستقیم بر روی ارسال مطلب کلیک کنید در صفحه باز شده تمام موارد را که اجباری می باشد پر نمایید توجه کنید که قرار دادن یک عکس شاخص برای هر مطلب الزامی می باشد و سپس بر روی ارسال کلیک کنید قابل ذکر است که پس از ارسال باید منتظر تایید مطلب خود از سوی تحریره باشید پس از تایید مطلب به صورت خودکار منتشر خواهد شد.
چگونه یک گروه بسازم ؟
قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که هدف از ایجاد گروه اتحاد بین نویسندگان و انتشار بهتر مطالب برای جذب بیشتر خوانندگان می باشد.
برای ایجاد یک گروه به محوطه کاربری خود سپس میزکار و سپس بر روی دکمه ایجاد گروه در قسمت راست صفحه کلیک کنید در صفحه جدید موارد خواسته شده را تکمیل کنید و بعد بر روی ایجاد کلیک کنید.
برای مدیریت گروه باید به کدام قسمت بروم ؟
برای مدیریت گروه باید وارد محوطه کاربری خود شده سپس به میزکار رفته و از لیست سمت چپ هر کدام از گروه ها را که می خواهید انتخاب نمایید در صفحه بعد شما به مدیریت گروه خود وارد شده اید که می توانید مطالب منتشر شده و یا اعضا را ببینید، تایید و یا رد کنید.
چگونه می توانم از انتشار مطالب کسب درآمد کنم ؟
برای این کار وارد محوطه کاربری شده و سپس وارد تنظیمات شده و گزینه فعال سازی درآمدزایی را انتخاب کرده و بر روی ذخیره کلیک کنید.
چگونه می توانم میزان درآمد خود را ببینم ؟
وارد محوطه کاربری و سپس مالی شوید در این بخش می توانید درآمد کل خود را ببینید همچنین میزان بازدید خود را ببینید توجه داشته باشید که میزان بازدید فقط برای امروز تا آن لحظه می باشد و بدلیل میزان بالای بازدید امکان ذخیره برای تمام روزها وجود ندارد.
چگونه درخواست پرداخت درآمد را داشته باشم ؟
وارد محوطه کاربری و سپس مالی شوید در این بخش می توانید با کلیک بر روی ثبت درخواست پرداخت تقاضای خود را ارسال کنید توجه داشته باشید که درصورت عدم ثبت کارت بانکی و یا کم بودن درآمد از حداقل مبلغ قابل پرداخت و یا داشتن درخواست قبلی که هنوز پرداخت نشده است دکمه ثبت درخواست خاموش می باشد و امکان استفاده ندارد.
چگونه می توانم کارت بانکی خود را ثبت کنم ؟
برای ثبت کارت بانکی وارد محوطه کاربری سپس پروفایل شوید در اینجا می توانید کارت بانکی و نام بانک را وارد فرمایید توجه داشته باشید شما باید فقط اعداد را بدون فاصله یا خط تیره وارد فرمایید.
۱۱:۵۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳