قوانین و مقررات
قوانین و مقررات داکوب

1. وب سایت داکوب بر اساس قوانین بین المللی حاکم بر پایگاه های اینترنتی و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و رعایت این قوانین به عهده کاربران می باشد و در صورت رعایت نکردن این قوانین وب سایت می توانند بنا بر صلاحدید خود با متخلف برخورد کند.
2. رعایت قانون حق تکثیر مطالب ارسالی کاربران به عهده خود کاربر می باشد و در صورت رعایت نکردن قانون کپی رایت مسئولیت آن به عهده کاربر ارسال کننده مطلب می باشد.
3. هر نوع محتوایی که از طرف کاربران به سایت داکوب ارسال می شود متعلق به وب سایت داکوب و تحت مالکیت (حق تکثیر) این سایت می باشد.
4. وب سایت داکوب می تواند در هر زمان میزان درصد پرداختی بابت هر نمایش به کاربر را بدون اطلاع قبلی تغییر و یا به طور کلی قطع کند این مسئله می تواند شامل یک کاربر خاص یا تمامی کاربران بشود.
5. وب سایت داکوب درصورتی که تشخیص دهد یک کاربر برای افزایش درآمد خود از هرگونه روشی که منجرب به افزایش غیر واقعی ( استفاده از تبلیغات POPUP و یا با وادار کردن کاربران سایر سایت ها و یا وبلاگ ها به بازکردن صفحه) شده باشد می تواند نام کاربری را غیر فعال مبلغ کارکرد را بلوکه و همچنین در صورت صلاحدید از کاربر شکایت و طلب خسارت کند.
6. وب سایت داکوب هیچگونه تعهدی نسبت به ارائه خدمات ندارد و می تواند در هر زمان تمام و یا بخشی از خدمات خود را متوقف و یا تعطیل کند.
7. وب سایت داکوب در صورت بروز هر گونه مشکل که به از کار افتادن سایت برای مدتی شود هیچگونه غرامتی بابت ضرر و زیان به کاربران پرداخت نمی کند.
8. این یک سند زنده می باشد و می تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

۰۸:۳۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷